learjet

latamy, by ratować

Jesteś tutaj:

Pracownicy LPR podziękowali dyrektorowi

13 lutego 2024

Pracownicy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego spotkali się w hangarze Stacji Obsługi Technicznej w Warszawie, aby wyrazić wdzięczność profesorowi Robertowi Gałązkowskiemu, który po 16 latach podjął decyzję o rezygnacji z funkcji dyrektora.

 

Ponieważ spotkanie było niespodzianką, dyrektor nie krył swojego zaskoczenia. W imieniu wszystkich pracowników słowa podziękowania przekazał dr Marcin Podgórski, zastępca dyrektora ds. ratownictwa medycznego, organizacji i planowania. Głos zabrała również Beata Strzałkowska, zastępca dyrektora ds. administracyjnych, która od dziś pełni również obowiązki dyrektora LPR. Wszyscy podkreślali wyjątkowe umiejętności zarządcze Roberta Gałązkowskiego, ale przede wszystkim pozytywne cechy jego charakteru. Podczas całego spotkania było wiele powodów do wzruszeń. Obecni przedstawiciele baz i komórek LPR wspominali swoje doświadczenia ze współpracy z dyrektorem Gałązkowskim. Przekazano mu również liczne pamiątki.

 

Z kolei dyrektor Gałązkowski w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim pracownikom Lotniczego Pogotowia Ratunkowego za dotychczasową współpracę. Wyraził również głęboką nadzieję, że misja, jaką jest ratowanie zdrowia i życia ludzkiego będzie w tej firmie kontynuowana.

 

Zwieńczeniem spotkania było oficjalne przekazanie przez dyrektora Gałązkowskiego sztandaru Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na ręce pełniącej obowiązki dyrektor.

 

A