learjet

latamy, by ratować

Jesteś tutaj:

Sprostowanie

2 października 2009

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zwrócił się do gazety "Express Ilustrowany" z żądaniem zamieszczenia sprostowania do artykułu "Rodzinne loty komendanta policji służbowym śmigłowcem" zamieszczonego 2 października 2009 roku.

Poniżej treść sprostowania:

W związku z nieścisłymi informacjami zamieszczonymi w artykule w dzienniku „Express Ilustrowany” w dniu 2 października czerwca 2009 r. w artykule „Rodzinne loty komendanta policji służbowym śmigłowcem” domagam się zamieszczenia sprostowania o treści:

Podana w artykule „Rodzinne loty komendanta policji służbowym śmigłowcem” kwota około 4,5 tys. zł to stawka godziny lotu transportu sanitarnego pacjenta nieubezpieczonego, realizowanego śmigłowcem Mi-2 Plus przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, zawierająca w szczególności koszty: paliwa lotniczego, pracy pilota, ratownika medycznego oraz lekarza, amortyzacji wysokiej klasy sprzętu medycznego i ewentualnych czynności medycznych podjętych podczas lotu. Wyjaśniam ponadto, że inaczej są rozliczane koszty transportu medycznego pacjentów ubezpieczonych i nieubezpieczonych.
 

A